Logo Fotobudka

FOTOBUDKA 360

Fotobudka 360 - Zakręcimy Twoimi gośćmi 

Poznajcie Naszą nowość która zakręci Wami, waszym światem  i Gośćmi, dzięki FotoBudce SPIN 360 rozkręcisz każde Wesele, Urodziny, Event czy imprezę tematyczną a to wszystko dzięki FILMOM  jakie stworzycie razem z Nami. 

Jak działa Fotobudka 360?

Osoba lub osoby wchodzą na specjalną platformą, na której tańczą, odgrywają scenki, wykorzystują śmieszne gadżety i przebrania, czyli jednym słowem bawią się. Kamera obraca się wokół platformy i osób na niej, a Fotobudka 360 rejestruje każdy wykonany ruch. Aplikacja Fotobudki 360 tworzy specjalne efekty takie jak: Slow Motion, boomerang i wiele innych dzięki czemu powstaje niepowtarzalny filmik, który od razu jest wysyłany do osoby bawiącej się. Fotobudka 360 może wysłać film za pomocą SMS, AirDropa, e-mail, kod QR, dzięki czemu można udostępnić go od razu w mediach społecznościowych. Dodatkowo oprogramowanie Fotobudki 360 pozwala na dodanie napisów lub muzyki , które uatrakcyjnią film tak, żeby został hitem TikToka lub instagrama. 


Narzędzie marketingowe

Fotobudka 360 to nie tylko niezapomniana zabawa, ale także nowoczesne i przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki naszej Fotobudce 360 z powodzenie zaangażujesz konsumenta w markę oraz zwiększysz jej rozpoznawalność w internecie. Twoi goście udostępniając nagranie video stają się natychmiastowymi ambasadorami marki, docierając do wszystkich kontaktów w social mediach.

Personalizacja filmów

Jeśli chcesz, aby Klienci jeszcze lepiej zapamiętali Twoja markę, każdy film można oznakować logiem, nakładkami, animacjami, muzyką lub innymi materiałami związanymi z Twoją firmą. To sprawi, że udostępniane filmiki w mediach społecznościowych będą napędzać Twoją markę w internecie.

Każdy film nagrany przez Selfie 360 jest od razu udostępniany m.in. za pośrednictwem e-maila. Goście po kilku chwilach mogą przesłać nagrany filmik na swoją skrzynkę pocztową. To świetna okazja do tego, aby treść wiadomości zawierała nazwę i logo Twojej marki czy oprawiona została odpowiednią muzyką.

Dlaczego nasza Fotobudka 360?

Nagrywamy na 2 kamery + dodatkowe ujęcia z 3 kamery filmowej (SonyA7s3). Większość Fotobudek 360 dostępnych na rynku nagrywa tylko za pomocą Iphona, który służy za nagrywanie, obróbkę filmu i jego udostępnienie. My dodatkowo montujemy GoPro 11, które pozwala zebrać wyższej jakości obraz o większym klatkażu. Dlatego u nas dzieje się to dwuetapowo:

1 etap (Iphone) – goście otrzymują od razu na imprezie film (w postaci tzw. rolki – możliwość dodania do niej , muzyki, napisów itp.). 

2 etap (GoPro 11 +SonyA7S3) – po imprezie montujemy teledysk 2-4 minutowy z najciekawszych ujęć, dodajemy efekty spowolnienia, przyspieszenia itp.

Nasza oferta:

 
 • Profesjonalna obsługa animatorów
 • Bez ograniczeń nagrywany filmów
 • Nagranie z dwóch kamer jednocześnie
 • Dostęp do wszystkich nagrań z imprezy w formie galerii
 • Pamiątkowy teledysk z najciekawszych ujęć
 • Profesjonalne oświetlenie LED 
 • Stylowe słupki odgradzające 
 • Dojazd do 40 km od Warszawy gratis (powyżej: 0,5 zł/1 km)
 • Gadżety, rekwizyty, przebrania
 • Pistolety na dolary
 • Pistolety z bańkami
 • Konfetti 3 szt. gratis (kolejne 4 sztuki – 50 zł)

 

 

 

LUB

https://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/fotobudka-videobudka-slowmotion-spin-360,52372/

    https://www.instagram.com/fotobudka_360_prtfilms/

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083069840011